O nás

cooltech-klimatizacie-logo-s-napisom

Hlavnou náplňou našej firmy je predaj, montáž a servis klimatizácií, odvlhčovačov a čističiek vzduchu, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky, klimatizácií pre komerčné priestory. Montáž je možná u všetkých vonkajších aj vnútorých jednotiek rôznych typov a prevedenia, navyše sa zaoberáme aj:

  • Montážou a servisom klimatizácií a tepelných čepadiel zakúpených zákazníkom nezávisle od nás
  • Montážou predprípravy klimatizácie (napríklad pri stavbe)
  • Možnosťou doplnenia chladiva v už namontovaných klimatizáciách
  • Dopravou a umiestnením klimatizácie a tepelných čerpadiel
  • Činnosťami súvisiacimi s klimatizáciou a tepelnými čerpadlami

Predávame, montujeme vzduchotechniku od vzduchotechnického potrubia až po koncové prvky s možnosťou dodávky až na stavbu. Ponúkame možnosť dodania presných vzduchotechnických kusov zhotovených vysekávacím strojom alebo laserom. Montáž klimatizácií a vzduchotechniky realizujeme aj v rozsiahlych priemyselných areáloch a v kancelárskych komplexoch. Dokážeme zabezpečiť takmer všetky typy klimatizačných prác, spolu s kompletným zabezpečením materiálu, nákup aj dovoz ako aj prepravné služby. Vieme, že naši zákaznící požadujú prvotriednu kvalitu a preto im ju ponúkame.

Poskytujeme bezplatné odborné poradenstvo. Máte záujem? Zavolajte alebo napíšte nám. Radi vám poradíme a odporučíme vhodné riešenie.

Našim cieľom je nielen dodávať špičkové produkty a služby, ale hlavne poskytovať našim zákazníkom odborné poradenstvo pri výbere vhodných produktov a riešení.

Cooltech s.r.o.

Fakturačná adresa:
Bajkalská 7A, 831 04 Bratislava
Prevádzka:
Púpavová 14, 900 43 Kalinkovo
IČO: 46 876 065 DIČ: SK 2023673828