Nástenná klimatizácia Daikin Perfera FTXM25R + RXM25R

Značka: Daikin
€1 730

klimatizacia-chladiaci-vykon-24 Chladiaci výkon: 2,5 kW  klimatizacia-hlucnost-24 Hlučnosť: 19 - 41 dB
klimatizacia-rozloha-miestnosti-24 Rozloha miestnosti: 0 - 25 m2  klimatizacia-wifi-24 WiFi: Áno

 

Potrebujete pomoc s výberom? Radi vám poradíme.
Pre viac informácií a objednávky nás neváhajte kontaktovať:

0917 683 835   info@klimaprevsetkych.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

 • Nástenná klimatizácia s atraktívnym dizajnom s ideálnou kvalitou vnútorného vzduchu, uvedená v sezóne 2021
 • Najmodernejšie technológie Daikin kombinované s modernou konštrukciou
 • Vynikajúca voľba pre spálne vďaka svojej nízkej hlučnosti
 • Veľmi spoľahlivá jednotka ideálna aj do serverovní
 • energetická trieda A+++ / A++
 • Strieborný filter na odstraňovanie alergénov a čistenie vzduchu, Deodorizačný titánium apatitový filter
 • vlastnosti: Dvojzónový snímač pohybu Inteligentné oko, 3D prúdenie vzduchu, Flash streamer, Funkcia zvýšenia vykurovacieho výkonu, hlasový príkaz cez Amazon Alexa alebo Google Assistant, Econo režim, komfortný režim, výkonný režim, odvlhčovanie, režim nočného nastavenia, nastavenie polohy lamely, Swing,  automatická regulácia ventilátora, týždenný časovač, automatický reštart
 • hlučnosť modelov je v rozmedzí: 19 - 47 dBA
 • Wi-Fi adaptér je súčasťou vnútornej jednotky

Vlastnosti

 • klimatizacia-hlucnost-24 Hladina akustického tlaku klimatizácie: 19-41dB
 • klimatizacia-chladiaci-vykon-24 Chladiaci výkon klimatizácie: 2,5kW
 • klimatizacia-stupen-ucinnosti-24 Stupeň účinnosti pri chladení SEER: 8,65
 • klimatizacia-vykurovanie-24 Vykurovací výkon klimatizácie: 2,8kW
 • klimatizacia-stupen-ucinnosti-24 Stupeň účinnosti pri vykurovaní SCOP: 5,10
 • klimatizacia-rozmery-24 Rozmery vnútornej klimatizácie: 295x778x272 (VxŠxH)mm
 • klimatizacia-rozmery-24 Rozmery vonkajšej klimatizácie: 550x765x285 (VxŠxH)mm
 • klimatizacia-spotreba-24 Ročná spotreba energie klimatizácie: 101kWh
 • klimatizacia-energeticka-trieda-24 Energetická trieda: A+++
 • klimatizacia-rozloha-miestnosti-24 Rozloha miestnosti: 0-25m²
 • antifreeze24Typ chladiva: R32
 • klimatizacia-prikon-24 Elektrický príkon chladenia (min. - nom. - max.): 0,56kW
 • klimatizacia-prikon-24 Elektrický príkon vykurovania (min. - nom. - max.): 0,56kW
 • klimatizacia-istenie-24 Doporučená veľkosť istenia: 13A

Výhody

klimatizacia-artificial-intelligence Snímač detekcie pohybu

Systém zistí pohyb v miestnosti a automaticky nastaví smer prúdenia vzduchu a teplotu, aby sa zabránilo priamemu kontaktu s ľuďmi. Detekcia sa vykonáva v 2, 3 alebo 4 smeroch v závislosti od typu jednotky. Ak nie sú zistené žiadne osoby, jednotka sa automaticky prepne do režimu úspory energie.

klimatizacia-filtracia Flash Streamer

Flash Streamer upraví vzduch rozložením zvyškov formaldehydu, vírusov a plesní. Tento systém vytvára zdravý vnútorný vzduch odstraňovaním prachových častíc, alergénov a pachov.

klimatizacia-vykurovanie-64 Heat Boost

Keď zapnete jednotku v režime kúrenia, automaticky sa aktivuje Heat Boost. Predstavuje zvýšenie frekvencie kompresora pri štarte, aby sa dosiahla nastavená teplota o 14% rýchlejšie ako u predchádzajúcich modelov.

klimatizacia-prudenie-64 Režim komfortného prúdenia

Režim komfortného prúdenia vzduchu automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti, a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby.

klimatizacia-3D-prudenie 3D prúdenie vzduchu

Jednotky so zabudovaným 3-D prúdením vzduchu majú možnosť presmerovať výfuk vzduchu nielen hore alebo dole ale aj doprava a doľava a to podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky. Týmto sa dosiahne perfektná distribúcia vzduchu alebo Vám poskytne možnosť priameho nasmerovania výfuku vzduchu.

klimatizacia-vysoky-vykon-64 Režim zvýšeného výkonu

Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu, čím predíde plytvaniu energiou.

klimatizacia-hlucnost-64 Tichá prevádzka vnútornej jednotky

Jednotky s týmto režimom sú schopné dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť (19 dBA) - porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Táto funkcia je vhodná pre jednotky inštalované v spálni, pretože umožňuje nerušený spánok aj keď je jednotka zapnutá.

klimatizacia-hlucnost-64 Tichá prevádzka vonkajšej jednotky

V niektorých prípadoch môžete mať obavy, aby ste v nočných hodinách nerušili hlukom svojich susedov - hlavne v husto zastavaných oblastiach alebo v radových domoch. Všetci máme predsa radi pri spánku ticho. Režim tichej prevádzky vonkajšej jednotky obmedzuje jej hlučnosť vonku, takže môžete nechať jednotku bežať aj v noci s pocitom, že nikoho nerušíte.

klimatizacia-casovac-64 Týždňový časovač

Týždenný časovač umožňuje naprogramovať týždennú prevádzku jednotky, takže nemusíte jednotku zapínať a vypínať manuálne. Pre každý deň v týždni môžu byť naprogramované až 4 kroky. Jednotky bez týždenného časovača majú 24-hodinový časovač umožňujúci nastaviť jeden čas denne kedy sa jednotka zapne a jeden čas kedy sa vypne.

klimatizacia-filtracia Titánový apatitový fotokatalytický vzduchový filter

Čistenie vzduchu pomocou nenápadných ale nádherných chemických reakcií: najskôr vápenno-hydroxyapatititová vrstva vo filtri absorbuje baktérie, vírusy, amoniak, oxid dusíka a iných škodlivých látok. Potom oxid titaničitý, aktivovaný pôsobením denného svetla, vygeneruje hydroxilové radikály rozpúšťajúce absorbované látky na neškodnú vodu a oxid uhličitý. Úplne bez povšimnutia, s výnimkou čerstvého a čistého vzduchu vo vnútri miestnosti.

klimatizacia-filtracia Strieborný filter na odstraňovanie alergénov

Strieborný filter odstraňuje alergény ako napríklad peľ a zabezpečuje prívod čistého vzduchu. Vďaka vysokej kvalite a pozoruhodnej účinnosti je potrebná výmena filtra iba raz za 6,5 roka.

klimatizacia-Multi-Split Multi-Split aplikácie

Táto vnútorná jednotka môže byť pripojená k Multi Split vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností pomocou jednej vonkajšej jednotky, čo prináša jednoduchšiu montáž a vyžaduje vonku menej miesta. Na Multi Split vonkajšie jednotky je možné pripojiť od 2 do 5 vnútorných jednotiek a na Super-Multi-Plus systém až do 9 vnútorných jednotiek.

klimatizacia-eko-rezim-64 Režim Econo

Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý často vypne ak zapnete ďalšie spotrebiče (napr. vysávač, mikrovlnnú rúru, atď.) alebo aj keď chcete len obmedziť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou a ak budete potrebovať znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon, môžete režim kedykoľvek vypnúť!

klimatizacia-wifi-64 Možnosť On-line ovládania

Jednotky s možnosťou On-line ovládania je možné ovládať z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase a to jednoducho z vášho smartfónu alebo z tabletu. Toto ovládanie nevyžaduje kúpu žiadneho zvláštneho príslušenstva, dostupná musí byť len lokálna sieť na pripojenie jednotky. Naviac pre jednoduchú a ľahko ovládateľnú reguláciu priamo z vášho mobilu má väčšina jednotiek dostupné príslušenstvo pre pripojenie do sof stikovanej domácej siete alebo centrálneho riadenia budovy použitím protokolov Modbus alebo KNX prípadne napojenie na Daikin centrálny ovládač. Pripojenie cez BACNet alebo LON je cez Daikin DIII-Net tiež možné. 

klimatizacia-nocny-rezim-64 Režim nočného nastavenia

Šetrí energiu tým, že zabraňuje prechladeniu alebo prehriatiu počas noci.

klimatizacia-ventilator-64_1 Iba ventilátor

Jednotku je možné použiť ako ventilátor, ktorý fúka vzduch bez ohrievania či chladenia.

klimatizacia-restart-64  Automatický reštart

Klimatizácia sa po vypadnutí prúdu znovu automaticky zapne do predvoleného nastavenia.

klimatizacia-autodiagnostika Autodiagnostika

Zariadenie pri poruche samo určí príčinu poruchy a pomocou chybových kódov oznámi svoj stav.

klimatizacia-auto-64 Automatická regulácia ventilátora

Táto funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa momentálnej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.

klimatizacia-stupen-ucinnosti-64 Extra-široký prevádzkový rozsah

Niektoré technické aplikácie vyžadujú chladenie aj pri nízkych vonkajších teplotách jednotky označené touto ikonou môžu pracovať v režime chladenia pri vonkajšej teplote až do -20 °C.