Čistička vzduchu Daikin MCK55W

Značka: Daikin
€689

klimatizacia-prudenie-64 Výkon: 55/55  klimatuzacia-virus Filtrácia: 99,9% baktérií a vírusov
klimatizacia-rozloha-miestnosti-24 Rozloha miestnosti: 0 - 41 m2  klimatizacia-wifi-24 WiFi: Áno

 

Potrebujete pomoc s výberom? Radi vám poradíme.
Pre viac informácií a objednávky nás neváhajte kontaktovať:

0917 683 835   info@klimaprevsetkych.sk

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistejší a zdravší vzduch vďaka Daikin čističkám vzduchu

Vytvorte bezpečný domov pre vašu rodinu bez baktérií, vírusov, prachu, peľov a ďalších zdraviu škodlivých látok. Čistička vzduchu Daikin MCK55W je elegantná malá čistička s kompaktným dizajnom, ktorá, ale v sebe ukrýva mnoho technológií. Čistý vzduch vám zabezpečuje plazmový ionizátor a technológia Flash Streamer, ktorá je navyše úspešne testovaná proti novému korona vírusu. O malé prachové častice sa zas postará vysoko účinný HEPA filter s až 10 ročnou životnosťou a ušetrí vám tým 500 až 700 Eur oproti konkurencií. Čistička vzduchu Daikin MCK55W je síce malá, ale zato extréme vykoná a veľmi tichá.

4 dôvody prečo si kúpiť práve čističku vzduchu od Daikin

 • Odstraňuje až 99,9% baktérií a vírusov
 • 5 stupňová filtrácia vzduchu vrátane HEPA filtra a ionizátora
 • Tichý nočný režim pre nerušený spánok
 • Vyčistí priestor až o veľkosti 41m2
 • Prúdenie vzduchu: 330 m3/h v režime turbo.
 • Zvlhčovanie 500 ml/h
 • Obashuje elektrostatický HEPA filter

Vlastnosti

 • klimatizacia-prudenie-64 Výkon: 55/55 turbo
 • klimatizacia-rozmery-24 Rozmery: 403x241x576 (VxŠxH)mm
 • klimatizacia-rozmery-24 Rozloha pri zvlhčovaní: do 23m2
 • klimatizacia-rozloha-miestnosti-24 Rozloha miestnosti: 0-41m²
 • klimatuzacia-virus Filtrácia: 99,9% baktérií a vírusov
 • klimatizacia-wifi-24 WiFi: Áno

Výhody

Institut Pasteur de Lille vyhodnotil účinnosť čističiek vzduchu Daikin proti respiračným vírusom.  Podľa testov vykonaných v laboratóriách inštitútu Institut Pasteur de Lille, čističky vzduchu Daikin zničia viac než 99,98% ľudského koronavírusu HCoV-229E za 2,5 minúty*. Tento vírus je z rovnakej rodiny ako SARS-CoV-2, koronavírus, ktorý spôsobil pandémiu COVID-19.

klimatuzacia-virus Jednotky boli vyhodnotené ako účinné na 99,93% proti vírusu H1N1 za 2,5 minúty*. H1N1 je vírus spôsobujúci bežnú chrípku.

Znamená to, že čističky vzduchu Daikin sú ďalším opatrením v boji proti respiračných ochoreniam. Naše kompaktné čističky typu plug-and-play, ktorých účinnosť sa dosahuje kombináciou vysokovýkonného elektrostatického filtra HEPA, ktorý zachytáva vírus, a ich následnému intenzívnemu vystaveniu patentovanej technológii Daikin Flash Streamer, ktorá eliminuje vírus, dokážu veľmi silne prispieť k zníženiu rizika prenosu respiračných vírusov.

Technológie použité v čističke vzduchu:

klimatizacia-shieldTechnólogia Flash Streamer

Vďaka patentovanej technológii Daikin Flash Streamer je vzduch stále čistý. Zachytené látky sa rozkladajú vysokorýchlostnými elektrónmi generovanými jednotkou Flash Streamer. Takto sa filtre regenerujú a aj po čase si udržia filtračnú kapacitu.

klimatizacia-filtracia Vysokovýkonný HEPA filter

Filter účinne zachytáva čiastočky prachu s využitím elektrostatických síl. Vďaka inovatívnej štruktúre dokáže vyčistiť veľké objemy vzduchu bez upchávania ako u bežných elektrostatických filtrov. Jeho životnosť oproti konkurencii je až 10 rokov a vie vám tak ušetriť 500-700 Eur oproti konkurencií kde je potrebne vymienat filter omnoho častejšie.

klimatizacia-shield Plazmový ionizátor

Špeciálny plazmový ionizátor uvoľňuje do prostredia 25 000 iónov na cm³. Tie sa naviažu na častice prítomné vo vzduchu, aby spolu vytvorili aktívne prvky schopné rozkladať huby a alergény.

klimatizacie-vlhkost Zvlhčovanie na ochranu pred suchým vzduchom a vírusmi

Daikin čistička vzduchu Ururu – t.j. verzia so zvlhčovačom zabraňuje vysušovaniu slizníc, aby sa nestali úrodnou pôdou pre množiace sa baktérie a vírusy, ktoré spôsobujú choroby dýchacích ciest, prechladnutie, chrípku a kašeľ.